Sıkça Sorulan Sorular (S.S.S.)

Sıkça Sorular Sorular

Taşıma şirketi aramaya ne zaman başlamalıyım?

Nereye taşındığınızı öğrenir öğrenmez bir yada birden fazla nakliye firması ile irtibata girmelisiniz. Evden Eve Nakliyat Firması , taşınacak eşyayı görmeli ve doğru bir fiyat teklifi hazırlamalıdır. Nakliye Firması ile erkenden diyaloğa girmeniz Sizin için yararlıdır, böylece firma ne taşıyacağını bilir. Hiçbir ev aynı değildir, bu yüzden her şey önceden hesaplanmalı ne sizin nede taşıma firması son anda sürprizler ile karşılaşmamalıdır.

Evimi taşıyıcam, nasıl fiyat teklifi alabilirim?

Nakliye firmaları ile iletişime geçtiğinizde, Evden eve taşıma firması ya expert göndermek için sizinle bir gün için randevulaşabilir yada  online olarak (korona’dan dolayı genellikle) whatsapp veya herhangi bir online iletişim aracı ile sizden eşyanızı göstermenizi isteyebilir. Konuyu Takip Eden Expert tüm ayrıntıları Gördükten sonra doğru bir fiyat teklifi hesaplar, Size geri dönüş sağlayarak fiyat teklifini sunar.

Kesin Bir tarihim yoksa yine de fiyat teklifi alabilir miyim?

Evet. Antalya Nakliye ile İletişime geçmiş olursanız teyit edilmiş bir tarihiniz olmasa bile teklif vermekten mutluluk duyarız. Taşıma Tarihiniz Kesinleştikten sonra yine Antalya Nakliye ile iletişime Geçip Taşıma prosedürünü başlatabilirsiniz.

Ya bölgemde Antalya Nakliye Yoksa ?

Eğer Taşıma planınız, Türkiye Yurt sınırları içinde ise hiç çekinmeden Antalya nakliye ile iletişime geçebilirsiniz, maksimum taşıma tarihi geldiğinde Antalya Nakliye muhakkak Orada olacaktır.

Anlaştığım firmada ne aramalıyım?

Alacağınız Teklif , yapılacak işi , Şartları ve Koşulları ayrıca sigorta ve yükümlülükler hakkındaki ayrıntıları içermelidir.  Ayrıca, Nakliyat Firması için adresi de içermesi gereken iletişim bilgilerini içermelidir. Nakliyecinin, mobilya sökme kurma, temizlik vs gibi herhangi bir işi yapmasını istiyorsanız, bunu yapıp yapamayacağını özellikle konuşun.

Her şeyin paketlenmiş ve hazır olmasına ihtiyacım var mı?

Eşyanızı kendiniz paketliyorsanız, kamyon geldiğinde her şeyi hazır bulundurmalısınız. Telefon şarj cihazı, bilgisayar, ilaçlar, gıda maddeleri ve benzeri türden gün içinde ihtiyaç duyacağınız tüm eşyalar mutlaka ayrı bir kutuda bulundurulmalı ve araca en son yüklenin gittiği yerde en başta araçtan indirilmelidir.

Antalya Nakliye benim için her şeyi toplayabilir mi?

Antalya Nakliye Çok Fazla alternatif taşıma seçeneği sunabilir. bu Seçeneklerden bir tanesi de eşyalarınızı A’dan Z ye Toplamaktır. Bunu taşıma için yetkilendirilmiş Expert elemanımız ile birebir görüştüğünüzde belirtebilirsiniz.

Dolaplarımı ve çekmecelerimi boşaltmalı mıyım?

Mobilyalar kesinlikle dolu iken taşınabilir değillerdir. Sağlıklı bir şekilde taşınması için, mobilyalar tamamen taşınmadan önce boşaltılmalıdır. Ayrıca Beyaz eşya ve diğer elektronikler de ayrıca ağırlıktan dolayı hasar görmemeleri için boşaltılmalıdır. Özellikle en çok baza altlarını boşaltmak istemez müşteriler baza amortisörlü olduğu için sakatlığa sebep olabilir bu yüzden mutlaka boşaltılmalıdır.

Mobilyalarım nasıl korunacak?

Kanepeler, koltuklar, beyaz eşya ve diğer tüm ürünler taşınırken korumak için özel balonlu naylon ile sarılacaktır. Ayrıca, mobilyaları ve diğer eşyaları sarmak ve korumak için araçta gelen araçta mutlaka gerekli ekipman bulunmaktadır.